Blog Educativo.pl Menu

Link:

Zestaw Swift – nauka od podstaw

w kategoriiiOS przez Educativo
Skomentuj

imac-606765_1920

Chcesz się nauczyć tworzyć magiczne aplikacje na iOS? To jest zestaw dla Ciebie! Język Swift jest prosty w nauce, a dzięki rozbudowanej części praktycznej szkoleń, szybko zaczniesz realizować własne pomysły na gry i aplikacje.


Podstawy języka Swift

Ten krótki kurs jest idealnym wprowadzeniem dla osób, które zaczynają dopiero naukę programowania.

Na początku moduły wypełnione są niezbędną teorią, obejmującą składnię języka i podstawowe techniki programistyczne. Jest to solidna porcja informacji, ale dzięki jasnemu wytłumaczeniu nie zgubisz się w gąszczu nowych pojęć.  Podsumowaniem przekazanej wiedzy jest stworzenie krok po kroku Twojej pierwszej aplikacji – prostego kalkulatora napiwków.

Przejdź na stronę kursu


Swift 2.0 – tworzenie aplikacji na iOS 9

Swift 2 wprowadza do języka wiele zmian i ułatwień, które pozwalają na tworzenie jeszcze szybszych i bezpieczniejszych aplikacji.

W tym szkoleniu postawiono główny nacisk na rozwój umiejętności praktycznych. W trakcie nauki stworzysz aż 20 aplikacji takich jak internetowa galeria zdjęć, aplikacja zapamiętująca położenie samochodu, gra inspirowana FlappyBird oraz aplikacja społecznościowa na wzór popularnego Tindera. Twoje aplikacje nabiorą nowoczesnego szlifu i będę wykorzystywać nowe funkcje iOS 9.

Przejdź na stronę kursu


Zestaw Swift

Tworzenie zestawu zaczynasz od kursu Podstawy języka SwiftW pierwszym kroku płatności ustalasz szczegóły transakcji, a w drugim dodajesz do zamówienia kurs uzupełniający, czyli Swift 2.0 – tworzenie aplikacji na iOS 9. W ten sposób oszczędzasz aż 70 zł!

Dodatkowo tylko dla czytelników bloga udostępniamy 20% kod rabatowy na kurs Podstawy języka Swift. Kod: SWIFT1 aktywny będzie do 11 października.

Zrealizuj kod

  • Dziękujemy za skomenentowanie, dozwolone znaczniki html to strong, code i href.