Blog Educativo.pl Menu

Link:

Zacznij zarabiać na aplikacjach

w kategoriiAndroid, iOS, Windows Phone przez Educativo
Skomentuj

zarabianie av blog (1)Nie programuj do szuflady! Publikuj projekty w App Store, Google Play i Windows Store, aby wreszcie zacząć zarabiać na swoich pomysłach! Ukończ kurs przygotowany przez Piotra Stalewskiego, a dowiesz się, jak wypromować swoje gry i aplikacje. Tylko dzisiaj w specjalnej promocji kurs dostępny jest 40% taniej. 


Piotr Stalewski jest znanym ekspertem z zakresu marketingu mobilnego i mechanizmów “monetyzacji” dostępnych na platformach mobilnych. Specjalnie dla Educativo w oparciu o napisany poradnik stworzył kurs, w którym to już na konkretnych przykładach przybliża zagadnienia spieniężania aplikacji.

Zobacz wstęp do kursu Jak zarabiać na aplikacjach i grach mobilnych

Dzięki wiedzy zdobytej podczas kursu będziesz wiedzieć, który model biznesowy jest najlepszy dla Twoich projektów oraz jakie czynniki wpływają na sukces jednego pomysłu a porażkę innego. Będziesz wiedział, jakich błędów unikać, gdyż poznajasz najskuteczniejsze formy promocji.

Korzystając z rad trenera, Twoje aplikacje mogą zajść wysoko w rankingach sklepów, zdobywając wielu użytkowników, a Tobie przynosząc realne dochody.


Tylko dzisiaj w wyjątkowej promocji kurs Jak zarabiać na aplikacjach i grach mobilnych dostępny jest 40% taniej z kodem: ZARABIAM_40

zarabianie 3 (6)

  • Dziękujemy za skomenentowanie, dozwolone znaczniki html to strong, code i href.