Blog Educativo.pl Menu

Link:

Wyniki QUIZU

w kategoriiiOS, Wydarzenia przez Educativo
Skomentuj

QUIZ iOS mail

Quiz Zostań Mistrzem iOS został już zakończony. Dziękujemy wszystkim za udział w naszej zabawie. Do końca dnia każdy uczestnik powinien otrzymać e-mail z wygraną nagrodą.


Niezmiernie się cieszymy, że kolejna edycja Quizu spotkała się z ciepłym przyjęciem i zaangażowaniem. Wiele osób podchodziło do pytań kilkakrotnie, aby poprawić swój wynik punktowy i zawalczyć o wyższy poziom rabatu. Mamy nadzieję, że przy okazji konkursu dowiedzieliście się też czegoś nowego na temat firmy Apple, systemu iOS i programowania w językach Swift i Objective-C.

Do końca dnia do wszystkich uczestników Quizu powinien dotrzeć mail z bonem rabatowym, na którym znajdziecie specjalny kod, upoważniający do jednorazowej zniżki na dowolny kurs.

Wśród osób, które zdobyły maksymalną ilość punktów i nadesłały do nas zgłoszenie o nagrodę główną wybrany został zwycięzca. Pan Michał ujął nas troską o swoją narzeczoną:

Chcę wygrać kurs SWIFT 2.0 – TWORZENIE APLIKACJI NA IOS 9 , ponieważ byłby to idealny prezent dla mojej narzeczonej na urodziny, która straszenie zazdrości mi wiedzy.

Gratulujemy zwycięzcy i mamy nadzieję, że prezent spotka się z uznaniem.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział w zabawie. Napiszcie w komentarzu, jakie tematyczne Quizy chcielibyście rozwiązywać w przyszłości.

  • Dziękujemy za skomenentowanie, dozwolone znaczniki html to strong, code i href.