Blog Educativo.pl Menu

Link:

Wyniki QUIZU

w kategoriiAndroid, Linux, Wydarzenia przez Educativo
Skomentuj

quiz av blogQuiz Otwartych Systemów został już zamknięty. Wszystkie wyniki zebrano i uporządkowano, a zwycięzca nagrody głównej został wyłoniony. Dziękujemy wszystkim za udział w zabawie! Do końca tygodnia rozesłane zostaną nagrody – bony rabatowe za najwyższy uzyskany wynik. 

Popularność quizu pokazuje, że warto przygotowywać dla Was kolejne konkursy, w których nie tylko jest element zabawy, ale przede wszystkim możecie sprawdzić swoją wiedzę. Wiele osób ambitnie poprawiało swoje wyniki i mamy nadzieję, że przy okazji nauczyliście się czegoś nowego.

Wszyscy uczestnicy quizu otrzymają na zarejestrowany adres email bon rabatowy do wykorzystania na dowolny kurs z katalogu educativo.pl. Wysokość rabatu zależna jest od uzyskanej rangi:

  • Mistrz – od 13 do 15 pkt – 50% rabatu
  • Profesjonalista – od 10 do 12 pkt – 40% rabatu
  • Znawca – od 7 do 9 pkt – 30% rabatu
  • Użytkownik – od 4 do 6 pkt – 20% rabatu
  • Początkujący – od 1 do 3 pkt – 10% rabatu

Nie było ani jednej osoby, która zostałaby z najniższą rangą, ale też zaledwie 8 osobom udało się uzyskać maksymalny wynik z testu. Wśród tej elity Mistrzów wylosowana została jedna osoba, która otrzyma nagrodę główną – wybrany kurs z katalogu educativo.pl.

Gratulacje dla: Dawida – gen(…)@outlook.com

Jeszcze raz dziękujemy wszystkim za udział w zabawie i zachęcamy do śledzenia newslettera educativo.pl, dzięki czemu nie ominą Was żadne konkursy, premiery i mega promocje.

  • Dziękujemy za skomenentowanie, dozwolone znaczniki html to strong, code i href.