Blog Educativo.pl Menu

Link:

W Educativo taki mamy klimat…

w kategoriiAndroid przez Educativo
Skomentuj

andr_b_avZimowy klimat, który zapanował w całym kraju zmroził także ceny naszych kursów. Aura ta wywołała mroźny rabat -35% na oba szkolenia Android. Według ostatnich doniesień rabat ten utrzyma się do 2 lutego.

Kurs „Android od podstaw” opracowany został przez Adama Mencwala dla osób rozpoczynających swoją przygodę z programowaniem na urządzenia mobilne. Wraz z trenerem uczestnik kursu tworzy swoje środowisko pracy oraz krok po kroku buduje pierwszą aplikację.

Kurs „Android dla zaawansowanych” przygotowany został przez Mateusza Herycha z myślą o rozwijaniu nowych umiejętności z zakresu profesjonalnych technik tworzenia gier i aplikacji. Podczas tego szkolenia wraz z ekspertem przygotowywane są aż dwa projekty: modyfikacja popularnej gry i tworzona jest od podstaw aplikacja konferencyjna.

Oba kursy w pakiecie to aż 33 godziny szkolenia a kupując w zestawie można uzyskać dodatkowy rabat na kurs zaawansowany! Dzięki temu pakietowi można zostać deweloperem aplikacji mobilnych na system Android.

Zima-HQ

Na realizację kodu rabatowego ANDROID_35 jest czas do 2 lutego.

Życzymy miłej nauki z Educativo!

  • Dziękujemy za skomenentowanie, dozwolone znaczniki html to strong, code i href.