Blog Educativo.pl Menu

Link:

Uwaga! Konkurs Educativo.pl i Androidnow.pl

w kategoriiWydarzenia przez Educativo
Skomentuj

targetPisaliśmy, dyskutowaliśmy i wreszcie to mamy! Oto przed Wami regulamin konkursu Androidnow.pl i Educativo.pl! Do wygrania: kursy na Educativo.pl o łącznej wartości ponad 400zł! W skrócie: polub Fanpage Androidnow.pl i Educativo.pl, w poniedziałek i wtorek w samo południe czym prędzej odpowiedz na pytania konkursowe na Facebooku i ustrzel nagrody!

Regulamin konkursu:

Nazwa konkursu: Zdobądź zawód przyszłości z Educativo.pl i Androidnow.pl!

Organizatorzy konkursu: administracja strony Androidnow.pl oraz firma Educativo.pl.

Nagroda: trzy jednomiesięczne dostępy do szkoleń Educativo.pl o tematyce programowania dla systemu Android: Nagroda pierwsza: szkolenie podstawowe i zaawansowane, nagroda druga: szkolenie zaawansowane, nagroda trzecia: szkolenie podstawowe.

Warunki uczestnictwa:

 1. Polubienie fanpage’u Educativo.pl, polubienie fanpage’u Androidnow.pl.
 2. Prawidłowa odpowiedź na dwa pytania konkursowe na profilach, które pojawią się w postach stron w następujących terminach:
  1. Fanpage Androidnow.pl: 17 czerwca 2013 roku, godzina 12:00.
  2. Fanpage Educativo.pl: 18 czerwca 2013 roku, godzina 12:00.
 1. Warunkiem wygrania kursu na Educativo.pl jest prawidłowa odpowiedź w komentarzach fanpage’y na WSZYSTKIE pytania konkursowe, jak również kliknięcie „Lubię to!” na obu profilach.
 2. Pytania będą dotyczyć podstawowych informacji o systemie Android.
 3. Zwycięzcami konkursu będą osoby, które osiągną sumę najniższych wyników – przez co rozumie się kolejność komentarza (pierwszy komentarz – 1 pkt, drugi – 2 pkt. itd.). W przypadku równego wyniku dla miejsc 1-4 (trzy osoby wygrywają kursy Educativo.pl), decydować będzie czas zamieszczenia komentarza z dokładnością do jednej minuty.
 4. W przypadku wątpliwości uczestników konkursu ostateczne zdanie należy do organizatorów konkursu.
 • Dziękujemy za skomenentowanie, dozwolone znaczniki html to strong, code i href.