Blog Educativo.pl Menu

Link:

uniFairs Mobile

w kategoriiWydarzenia przez Educativo
Skomentuj

name_blue

Educativo chętnie wspieramy wydarzenia związane z technologiami mobilnymi. Dlatego też objęliśmy patronatem pierwszą edycję konfernecji uniFairs Mobile w Warszawie, która połączona będzie z targami pracy. Wydarzenie to zaplanowane jest na 16 listopada br. w Golden Floor na Al. Jerozolimskich 123A.

uniFairs Mobile to targi pracy i konferencja na temat wiodących platform mobilnych, skierowana do wszystkich pasjonatów nowoczesnych technologii. Udział w wydarzeniu to możliwość nawiązania kontaktu z liderami rynku IT, przegląd najnowszych projektów, konsultacje z przedstawicielami działów HR, udział w wykładach naszych gości i mnóstwo dobrej zabawy.

Wydarzenie skierowane jest do programistów, architektów, testerów, kierowników projektów oraz wszystkich osób rozwijających się w IT oraz marketingu mobilnym. Oferty pracy, na które będziecie mogli aplikować to m. in.: Programista Java, C, C++, Ruby/Python, SQL, Android Developer, iOS Developer, Test Engineer, Grafik, Młodszy Inżynier XML/HTML, Specjalista ds. DTP, Koordynator Projektów i wiele innych.

Konferencja uniFairs Mobile poruszy tematy:

  • Interfejs użytkownika w aplikacjach mobilnych, a różnorodność platform
  • Cross-platform driven development – WP8, Win8, Android i iOS na wyciągnięcie ręki dla każdego dewelopera. Wprowadzenie do Xamarin
  • W jaki sposób Lean Startup zmieniło proces budowy nowych firm
  • Przydatne rozszerzenia do map na Androidzie
  • Bezpieczeństwo mobilnych systemów operacyjnych
  • Dagger jako narzędzie do wstrzykiwania zależności w Androidzie
  • Yeoman + Bower + Grunt + Angular + Cordova – nowoczesne podejście do tworzenia aplikacji hybrydowych
  • Możliwości platformy BlackBerry 10

Prelegenci: Łukasz Grondecki, Piotr Karczmarz, Damian Strzelczyk, Mateusz Herych, Łukasz Dierżak, Maciej Górski, Maciej Ziarek, Krzysztof Ścira.

Warto zauważyć, że wśród tego grona ekspertów jest Mateusz Herych, którego możecie już kojarzyć, gdyż przygotował i poprowadził dla nas kurs Android dla zaawansowanych.

poster300-250

Wstęp na konferencję uniFairs Mobile jest bezpłatny. Wystarczy zarejestrować się online: www.unifairspoland.com.

Szczegóły znajdziecie również na profilu Facebook: www.facebook.com/uniFAIRSPoland

  • Dziękujemy za skomenentowanie, dozwolone znaczniki html to strong, code i href.