Blog Educativo.pl Menu

Link:

Umilamy mroźny grudzień

w kategoriiWydarzenia przez Educativo
Skomentuj

av blog konkursNadchodzi zima, zaczęły się już pierwsze mrozy. Aby umilić Wam czas oczekiwania na Święta i pomóc rozgrzać szare komórki do nauki, przygotowaliśmy wesoły konkurs na Facebooku. Tym razem proponujemy grę super memo, w której co tydzień 5 osób zostanie nagrodzonych.

Konkurs zorganizowany jest na fanpage’u Educativo.pl na Facebooku.

Celem gry jest odnalezienie wszystkich par tych samych kart. Trzeba przy tym wykazać się refleksem i dobrą pamięcią, bo jedynie 5 najszybszych osób wygrywa! Codziennie będziesz mieć 3 podejścia, aby zdobyć kolejne 3 musisz zaprosić do konkursu przynajmniej 2 osoby.

Wytęż umysł i siły (w palcach), aby trafić do TOP5 i zdobyć nagrody.

Nagroda główna dla zwycięzcy rankingu:

nagroda 1 (2)

2. miejsce: pendrive o pojemności 8GB, podkładka pod mysz komputerową, kupon z 50% rabatem

3. miejsce: podkładka pod mysz komputerową, kupon z 50% rabatem

4. miejsce: kupon z 50% rabatem

5. miejsce: kupon z 40% rabatem

Nie czekaj dłużej i już dziś dołącz do zimowej zabawy!

Będą aż 3 edycje konkursu, co oznacza aż 3 szanse na znalezienie się w TOP5:

 1. 04.12.2014 do 08.12.2014
 2. 09.12.2014 do 15.12.2014
 3. 15.12.2014 do 22.12.2014

Wyniki będziemy publikować w każdy poniedziałek o godzinie 12:00. Zwycięzców prosimy o kontakt przez wiadomości na Facebooku w sprawie przekazania nagród.

baner blog

 

zagraj

Regulamin Aplikacji konkursowej „click memo”.

 §1. Zasady ogólne

 1. Organizatorem Konkursu jest właściciel Fanpagea, na którym zainstalowano aplikację Click Memo. Organizator dostosowuje Aplikację pod względem graficznym oraz merytorycznym, oraz ogłasza Konkurs do publicznej wiadomości, bądź do wiadomości swoich „fanów” na portalu „Facebook”.
 2. Dane firmy, bądź osoby fizycznej, organizatora konkursu: EDUCATIVO Martyna Niziołek, ul. Polna 65, 87-100 Toruń, NIP 5811936324, REGON 320988966.
 3. Fundatorem nagród jest: EDUCATIVO Martyna Niziołek.
 4. Konkurs nie jest sponsorowany, prowadzony, współprowadzony ani administrowany przez Facebook. Informacje dostarczone przez Uczestnika mogą być wykorzystane na potrzeby prawidłowego przeprowadzenia Konkursu, w tym, w celu dostarczenia zwycięzcy ewentualnej nagrody.
 5. Dane Użytkowników mogą być przetwarzane przez Organizatora Konkursu w celach marketingowych.
 6. Dodatkowe informacje o nagrodzie oraz sposobie wysyłki: kupony rabatowe wysyłane będą drogą elektroniczną na adres poczty e-mail wskazany przez zwycięzcę, nagrody rzeczowe będą wysyłane przez Pocztę Polską na adres wskazany przez zwycięzcę Konkursu.

 §2. Słownik pojęć

 1. Aplikacja – narzędzie do przeprowadzenia konkursu, zarządzania treścią, grafiką i komunikacją z użytkownikami platformy facebook
 2. Użytkownik – dowolna osoba posiadająca konto na portalu Facebook.com, która zainstalowała Aplikację i zgodziła się na dostęp Aplikacji do swoich danych osobowych.
 3. Znajomy – Użytkownik portalu Facebook.com, oznaczony przez Użytkownika Aplikacji jako „Znajomy”

 §3. Zasady Konkursu i Zwycięzcy

 1. Konkurs rozpoczyna się w dniu: 04.12.2014 roku.
 2. Planowane są trzy edycje Konkursu: druga edycja rozpoczyna się: 09.12.2014 roku, a trzecia edycja: 16.12.2014 roku.
 3. Ogłoszenie wyników odbywać się będzie na koniec każdej edycji konkursu: 08.12.2014 roku, 15.12.2014 roku i 22.12.2014 roku.
 4. Udział w konkursie jest bezpłatny i dobrowolny.
 5. W Konkursie może wziąć udział dowolna osoba, która ukończyła 13 lat i posiada swój profil osobowy na portalu Facebook.com.
 6. Prawdziwe dane profilu osobowego są warunkiem otrzymania ewentualnej nagrody.
 7. Nagrodą w Konkursie są: dowolny kurs z katalogu Educativo (dla osoby na 1. miejscu), pendrive o pojemności 8GB (dla osób na 1. i 2. miejscu), podkładka pod mysz komputerową (dla osób na 1.,2. i 3. miejscu), kupon rabatowy z 50% zniżką na dowolny kurs z katalogu Educativo ważny do 31.12.2014 roku (dla osób na 1.,2.,3. i 4. miejscu), kupon rabatowy z 40% zniżką na dowolny kurs z katalogu Educativo ważny do 31.12.2014 roku (dla osób na 5. miejscu). 
 8. Konkurs kończy się z dniem: 22.12.2014 roku.
 9. Zwycięzcami Konkursu zostają osoby, które do czasu zakończenia danej edycji Konkursu uzyskają najkrótszy czas rozwiązania gry pamięciowej „click memo”.
 10. Organizator Konkursu nagrodzi pięć najlepszych wyników.
 11. Użytkownik Konkursu, który nie użyje funkcjonalności „zaproś znajomych” może zagrać w grę Memo trzy razy dziennie.
 12. Użytkownik, który użyje funkcjonalności „zaproś znajomych” może zagrać sześć razy dziennie w zamian za każdorazowe zaproszenie znajomych.
 13. Minimalna liczba znajomych, których musi zaprosić użytkownik aby uzyskać możliwość kolejnych wynosi dwa.

§4. Postanowienia końcowe i informacje techniczne.

 1. Konkurs nie jest loterią promocyjną w rozumieniu art. 2 ust. 1 pkt. 9 Ustawy o grach i zakładach wzajemnych z dnia 29.07.1992 r. (Dz. U. z 2004r., Nr 4, poz. 27, z późn. zm.) i nie podlega regułom zawartym w ww. ustawie, rozporządzeniach wykonawczych do tej ustawy.
 2. Konkurs prowadzony jest na profilu Organizatora w Serwisie społecznościowym Facebook.
 3. Konkurs ma charakter ogólnopolski.
 4. Z udziału Konkursie wyłączeni są pracownicy Organizatora oraz podmioty i pracownicy podmiotów świadczących usługi na rzecz Organizatora przy organizowaniu Konkursu na podstawie” umów cywilnoprawnych, a także członkowie najbliższej rodziny (małżonkowie, wstępni, zstępni oraz rodzeństwo) wyżej wymienionych osób.
 5. W związku z częstymi zmianami tzw. „iFrame” oraz innych funkcjonalności serwisu internetowego Facebook, Organizator oraz twórcy aplikacji, firma „clickcommunity sp. z o.o.” nie ponoszą odpowiedzialności za zakłócenia w prawidłowym działaniu Aplikacji ani też odpowiedzialności za awarie Aplikacji.
 6. Organizator oraz twórcy aplikacji, firma „clickcommunity sp. z o. o.” nie ponoszą odpowiedzialności za pliki tekstowe lub graficzne, które zostały umieszczone w Aplikacji przez Użytkownika.
 7. Organizator oraz twórcy aplikacji, firma „clickcommunity sp. z o. o.” nie archiwizują i nie administrują plikami graficznymi oraz informacjami tekstowymi wprowadzanymi do aplikacji przez Użytkowników.
 8. Clickcommunity sp. z o. o. oraz Organizator konkursu zastrzegają sobie prawo do usunięcia treści, wgranych do Aplikacji przez Użytkownika, które są sprzeczne z treścią Regulaminu, z obowiązującym prawem, zasadami życia społecznego, dobrymi obyczajami, naruszają prawa osób trzecich lub też treści obraźliwych, wulgarnych, zawierających groźby skierowane pod adresem osób trzecich, zawierających treści dyskryminujące płeć, rasę, narodowość, język, religię, nawołujące do przemocy lub posiadające charakter pornograficzny. Treści (grafika, tekst, linki) naruszające powyższe zasady będą usuwane a clickcommunity sp. z o. o. lub organizator konkursu mogą ograniczyć użytkownikowi umieszczającemu takie treści dostęp do wszystkich Aplikacji clickcommunity sp. z o. o.
 9. Użytkownik oraz Organizator oświadczają, że treści wgrywane w procesie personalizowania/ customizowania Aplikacji nie naruszają praw osób trzecich, w tym w szczególności autorskich praw majątkowych w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity z dnia 17 maja 2006r. Dz. U. Nr 90, poz. 631 ze zm.).
 10. Użytkownik ponosi pełną odpowiedzialność wobec Organizatora i osób trzecich za użycie treści, grafiki i/lub linki naruszających prawa osób trzecich.
 11. Konkurs nie może zawierać treści przeznaczonych wyłącznie dla osób pełnoletnich, w tym treści erotycznych, promujących alkohol lub wyroby tytoniowe. Organizator konkursu został o tym poinformowany przez Twórcę Aplikacji i zobowiązuje się ściśle przestrzegać tych zasad.

§5. Twórcy Apilkacji.

 1. Pomóż nam rozwijać nasze aplikacje! Sugestie i pomysły prosimy wysyłać na adres support@click-apps.pl
 2. Chcesz dołączyć do naszego zespołu i tworzyć kolejne aplikacje clickapps napisz na support@click-apps.pl, lub wyślij wiadomość prywatną do naszego Fanpage tutaj http://www.facebook.com/messages/clickapps
 3. Zgłoszenia o niedziałających aplikacjach prosimy kierować tutaj: support@click-apps.pl lub pod numerem telefonu podanym w danych kontaktowych na http://www.facebook.com/clickapps