Blog Educativo.pl Menu

Link:

Swift 4 – nowe kursy online

w kategoriiiOS przez Educativo
Skomentuj

Z dumą zapraszamy Was na kurs programowania na iOS 11. Nowe szkolenia przygotowane zostały z dbałością o każdy szczegół. Program uwzględnia nowości Swift 4 i Xcode 9, a także fantastyczne frameworki i narzędzia, które pomogą Wam tworzyć niesamowite aplikacje na urządzenia Apple.


2 NOWE KURSY + BONUS

Na stronie: http://swiftlab.pl/?kupon=swift4&r=Bl znajdziecie zaktualizowany MEGA PAKIET szkoleń Swift, który z okazji premiery możecie aktywować 60% taniej! Nie zwlekajcie z rozpoczęciem nauki, promocja trwa tylko do 11 września.

W Wasze ręce (i głowy!) oddajemy dwa nowe szkolenia, które przeprowadzą Was od podstaw programowania w języku Swift i obsługi Xcode do samodzielnego tworzenia aplikacji mobilnych na iOS 11. W ciągu 11 godzin nauki poznacie wiele nowych zagadnień, nauczycie się korzystać z podstawowych bibliotek i frameworków, które nie raz wykorzystacie później w swoich własnych projektach.

Dodatkowo zaktualizowaliśmy trzecią część szkolenia, dodając NOWE LEKCJE na temat obecnie najpopularniejszego frameworka – ARKit. Nauczysz się, jak tworzyć aplikacje wykorzystujące silnik rozszerzonej rzeczywistości!


Zobacz darmowy fragment

Już teraz zobacz wprowadzenie do nowego kursu Swift 4:

Aktywuj cały pakiet na: http://swiftlab.pl/?kupon=swift4&r=Bl

  • Dziękujemy za skomenentowanie, dozwolone znaczniki html to strong, code i href.