Blog Educativo.pl Menu

Link:

Swift 4 – kurs stacjonarny

w kategoriiWydarzenia przez Educativo
Skomentuj

Swift 4 jest jeszcze w wersji beta, ale my już teraz nauczymy Cię jak za jego pomocą tworzyć nowoczesne aplikacje na iOS 11. Zapisz się na wrześniowe spotkanie w Warszawie, aby poznać wszystkie nowości dla deweloperów Apple.


Nowa odsłona języka zaprezentowana została na czerwcowej konferencji WWDC. Oficjalna premiera odbędzie się jednak dopiero na jesieni, ale już teraz możesz się dowiedzieć jakie zmiany zostały wprowadzone.

Programowanie aplikacji będzie jeszcze łatwiejsze i efektywniejsze. Przebudowa Xcode 9 sprawiła, że wprowadzanie jakichkolwiek zmian w nawet długim kodzie będzie proste i szybkie. Od teraz możesz też testować swoje projekty jednocześnie na kilku symulatorach, które mają wszystkie funkcje fizycznego urządzenia. A to tylko wierzchołek nowości dla deweloperów! Wszystkie szczegóły wytłumaczy Tobie nasz trener.

Warsztaty trwają 3 dni. Szczegółowy plan jest na: http://swiftlab.pl/stacjonarne/

Termin: 7-9 września 2017

Lokalizacja: Warszawa

Szkolenie przygotowane jest dla osób, które chciałyby rozwinąć swoje umiejętności programistyczne. W trakcie 3 dni nauki gwarantujemy wiele godzin intensywnych warsztatów. Zdobędziesz nie tylko wiedzę, ale także opanujesz w praktyce wszystkie poruszone zagadnienia związane z tworzeniem aplikacji mobilnych.

Z naszego szkolenia wyniesiesz ogromną dawkę informacji. Stworzysz kilka pełnych projektów na iOS a także na watchOS, które możesz później dowolnie rozwijać.

Dla pierwszych 3 osób przygotowaliśmy dodatkową zniżkę!

  • Dziękujemy za skomenentowanie, dozwolone znaczniki html to strong, code i href.