Blog Educativo.pl Menu

Link:

Swift 3 – warsztaty w Warszawie

w kategoriiWydarzenia przez Educativo
Skomentuj

szkolenie-stacjonarne-warszawa

Na początku grudnia zapraszamy do stolicy na warsztaty z tworzenia aplikacji na iOS 10. Zaczynamy od podstaw języka Swift 3 a kończymy na zaawansowanych rozwiązaniach. Wraz trenerem spędzisz 16 intensywnych godzin nauki.


Lokalizacja: Warszawa

Termin: 5-6 grudnia 2016

Rejestracja: SwiftLAB.pl

Swift to nowoczesny język programowania przygotowany przez firmę Apple. Za jego pomocą stworzysz szybkie i lekkie aplikacje na iOS, watchOS, macOS i tvOS.

swift-logo-open-source-apple

Już od roku źródła języka, biblioteki i kompilator Swift są dostępne w serwisie GitHub dla wszystkich programistów, co przełożyło się na wzrost jego popularności.

Według indeksu TIOBE Swift jest obecnie 12. najpopularniejszym językiem programowania (1), wyprzedzając m.in. Ruby i stając się już tak popularnym jak jego „starszy brat”, czyli Objective-C. Niewątpliwie pozycja Swift będzie stale rosła, bo Apple dokłada wszelkich starań, aby zainteresować swoim rozwiązaniem kolejnych deweloperów aplikacji.


Swift 3 to kolejna odsłona języka, w której wprowadzono znaczące zmiany w składni, dlatego w trakcie kursu zaczynamy od wprowadzenia z podstaw programowania. To jednak tylko wstęp.

Całe 16-godzin warsztatów zapełniliśmy wieloma przykładami i praktycznymi zajęciami, w trakcie których poruszone zostaną zagadnienia takie jak:

  • tworzenie interfejsu użytkownika i Storyboard
  • rozpoznawanie gestów na urządzeniu – GestureRecognizers
  • rozszerzenia aplikacji w iOS – widgety Today
  • monitorowanie lokalizacji i praca w tle
  • tworzenie gier z SpriteKit – kontrola dotyku
  • reakacja na zdarzenia, kolizje oraz fizyka w grach
  • animacja tła oraz postaci

Wraz z trenerem stworzysz kilkanaście mniejszych i większych projektów gier i aplikacji w tym kultowe Flappy Bird.

Więcej informacji na temat planu kursu na SwiftLAB.pl


trenerKurs poprowadzi dr Błażej Zyglarski, pracownik naukowy UMK i zapalony programista w firmie Be Design Studio Limited.

Mała grupa szkoleniowa (maksymalnie 8 osób) gwarantuje uwagę trenera, który chętnie odpowie wszystkie Twoje pytania i pomoże zrozumieć nowe zagadnienia. Możemy Ci obiecać, że po szkoleniu będziesz przygotowany do samodzielnego programowania gier i aplikacji.


Wszyscy uczestnicy szkolenia otrzymają na koniec warsztatów certyfikat.

Dla każdego przewidziane zostały również dodatkowe bonusy – 2 darmowe kursy online na temat programowania aplikacji na iOS + specjalistyczne szkolenie dotyczące zarabiania jako deweloper.

Więcej informacji znajdziecie na stronie SwiftLAB.pl – pierwsze osoby mogą skorzystać z dodatkowej zniżki i zaoszczędzić 500 zł!

Do zobaczenia w Warszawie!

  • Dziękujemy za skomenentowanie, dozwolone znaczniki html to strong, code i href.