Blog Educativo.pl Menu

Link:

Swift 3 – nowy kurs online

w kategoriiiOS przez Educativo
Skomentuj

Zapraszamy na trzecią część bestsellerowego kursu z zakresu tworzenia aplikacji mobilnych w języku Swift. Tym razem programujemy aplikacje nie tylko na iPhone i Apple Watch, ale po raz pierwszy także na Apple TV! 


Nowe zagadnienia

Realizując nowy kurs Swift 3 – tworzenie aplikacji na iOS 10 dowiesz się, jakie zmiany wprowadzono w składni języka i zasadach budowania kodu – przekonasz się, jak łatwo można teraz za jego pomocą programować aplikacje na niemal wszystkie platformy Apple: iOS, watchOS i tvOS.

Kurs przygotował i poprowadził (znany z poprzednich części kursu) Błażej Zyglarski, doświadczony programista iOS, który stworzył już kilkaset większych i mniejszych aplikacji mobilnych.

Zobacz, jakie nowe elementy zawarte zostały w programie szkolenia:

Na praktycznych przykładach szybko nauczysz się korzystać z nowych rozwiązań. Wraz z trenerem w czasie nauki zbudujesz 9 różnych projektów mobilnych na iOS 10, watchOS 3 i rozwijającą się platformę Apple TV 4. Stworzysz m.in. aplikację monitorującą aktywność fizyczną na Apple Watch, aplikację telewizyjną (w języku TVML i Swift) i klon światowego hitu – Pokemon Go!

Więcej szczegółów na temat programu szkolenia znajdziecie na stronie kursu.


PROMOCJA!

Z okazji premiery kursu do 18 stycznia każdy kurs z zakresu programowania w języku Swift można aktywować 30% taniej. Kliknij tutaj, aby aktywować promocję w katalogu lub wpisz kod: SWIFT30

  • Dziękujemy za skomenentowanie, dozwolone znaczniki html to strong, code i href.