Blog Educativo.pl Menu

Link:

Swift 3 – kurs stacjonarny

w kategoriiWydarzenia przez Educativo
Skomentuj

Cenisz bezpośredni kontakt z trenerem? Lubisz zadawać dużo pytań? Zapraszamy Cię na kurs stacjonarny do Warszawy! W trakcie 3 dni szkolenia trener nauczy Cię od podstaw programować nowoczesne aplikacje na iOS 10 i watchOS. 


Lokalizacja: Warszawa

Termin: 26-28 czerwca 2017

Rejestracja: SwiftLAB.pl

Swift to nowoczesny język programowania stworzony przez Apple, a obecnie jako otwarty projekt jest rozwijany dalej przez społeczność. W języku Swift stworzysz szybkie i lekkie aplikacje na iOS, watchOS, macOS i tvOS.

swift-logo-open-source-apple


W trakcie 3 dni szkolenia stacjonarnego nauczysz się programować aplikacje na iPhone’y i iPady z systemem iOS 10. Stworzysz kilkanaście mniejszych i większych projektów mobilnych o zróżnicowanej tematyce i funkcjach. W ten sposób zbierzesz szereg praktycznych doświadczeń programistycznych i szybko opanujesz nowe umiejętności.

To nie wszystko! Trzeciego dnia dowiesz się także jak programować natywne aplikacje na Apple Watch. Otrzymasz też od nas za darmo dodatkowe materiały szkoleniowe, aby w każdej chwili móc wrócić do omawianych tematów i powtórzyć interesujące Cię zagadnienia.

Sprawdź teraz pełny program szkolenia: SwiftLAB.pl


Więcej informacji na temat warsztatów w Warszawie znajdziesz na stronie SwiftLAB.pl – zapisz się już teraz i skorzystaj ze zniżki dla pierwszych 3 osób.

Do zobaczenia w Warszawie!

  • Dziękujemy za skomenentowanie, dozwolone znaczniki html to strong, code i href.