Blog Educativo.pl Menu

Link:

Swift 3 – kurs stacjonarny w Warszawie

w kategoriiWydarzenia przez Educativo
Skomentuj

szkolenie-stacjonarne-warszawa

W połowie stycznia zapraszamy Was ponownie do stolicy na warsztaty z tworzenia aplikacji na iOS 10. Od podstaw nauczycie się programować zaawansowane aplikacje w języku Swift 3. Wraz trenerem spędzicie 16 intensywnych godzin nauki w trakcie 2-dniowego kursu.


Lokalizacja: Warszawa

Termin: 16-17 stycznia 2017

Rejestracja: SwiftLAB.pl

Swift to nowoczesny język programowania przygotowany przez firmę Apple. Za jego pomocą stworzysz szybkie i lekkie aplikacje na iOS, watchOS, macOS i tvOS.

swift-logo-open-source-apple

Według indeksu TIOBE Swift jest jednym z najpopularniejszym języków programowania (1), a jego pozycja w rankingu stale rośnie. Udostępniając źródła języka na otwartej licencji Apple przekonuje do swojego rozwiązania kolejnych deweloperów aplikacji.


Swift 3 to kolejna odsłona języka, w której wprowadzono znaczące zmiany w składni w stosunku do poprzednich wersji. Dlatego szkolenie zaczniemy od niezbędnych podstaw, aby szybko przejść do praktycznych zagadnień.

W trakcie warsztatów poruszone zostaną zagadnienia takie jak:

  • tworzenie interfejsu użytkownika i Storyboard
  • rozpoznawanie gestów na urządzeniu – GestureRecognizers
  • rozszerzenia aplikacji w iOS – widgety Today
  • monitorowanie lokalizacji i praca w tle
  • tworzenie gier z SpriteKit – kontrola dotyku
  • reakacja na zdarzenia, kolizje oraz fizyka w grach
  • animacja tła oraz postaci

Wraz z trenerem stworzysz kilkanaście mniejszych i większych projektów gier i aplikacji w tym kultowe Flappy Bird.

Więcej informacji na temat planu kursu na SwiftLAB.pl


trenerKurs poprowadzi dr Błażej Zyglarski, pracownik naukowy UMK i zapalony programista w firmie Be Design Studio Limited.

Mała grupa szkoleniowa (maksymalnie 8 osób) gwarantuje uwagę trenera, który chętnie odpowie wszystkie Twoje pytania i pomoże zrozumieć nowe zagadnienia. Możemy Ci obiecać, że po szkoleniu będziesz przygotowany do samodzielnego programowania gier i aplikacji.


Wszyscy uczestnicy szkolenia otrzymają na koniec warsztatów certyfikat.

Dla każdego przewidziane zostały też dodatkowe bonusy – 2 darmowe kursy online na temat programowania aplikacji na iOS + specjalistyczne szkolenie dotyczące zarabiania jako deweloper.

Więcej informacji znajdziecie na stronie SwiftLAB.pl – 3 pierwsze osoby mogą skorzystać z dodatkowej zniżki i zaoszczędzić 500 zł!

Do zobaczenia w Warszawie!

  • Dziękujemy za skomenentowanie, dozwolone znaczniki html to strong, code i href.