Blog Educativo.pl Menu

Link:

Swift 2 – szkolenie stacjonarne

w kategoriiWydarzenia przez Educativo
Skomentuj

W połowie października zapraszamy Was do Krakowa na dwudniowe warsztaty z tworzenia aplikacji mobilnych w języku Swift 3. W ciągu 16 godzin kursu stacjonarnego nauczymy Was samodzielnie programować na iOS 10.


Lokalizacja: Kraków

Termin: 17-18 października 2016

Swift to nowoczesny język programowania przygotowany przez firmę Apple. Za jego pomocą stworzysz szybkie i lekkie aplikacje na systemy iOS, watchOS, macOS i tvOS. 

W trakcie dwudniowego szkolenia przygotujesz kilkanaście większych i mniejszych projektów mobilnych, dzięki czemu szybko opanujesz nowe umiejętności programistyczne i łatwiej przyswoisz nową wiedzę. Krok po kroku samodzielnie stworzysz aplikację podobną do serwisu społecznościowego Tinder oraz grę bazującą na schemacie popularnego Flappy Bird.

Poznasz tajniki pracy z Xcode, dowiesz się jak korzystać z Playground i zmniejszać wielkość aplikacji w zależności od urządzenia, z którego korzysta użytkownik.


trenerKurs poprowadzi dr Błażej Zyglarski, pracownik naukowy UMK i zapalony programista w firmie Be Design Studio Limited.

Mała grupa szkoleniowa gwarantuje bezpośredni kontakt z trenerem, który chętnie odpowie na Twoje pytania i pomoże zrozumieć nowe zagadnienia. Możemy Ci obiecać, że po szkoleniu będziesz przygotowany do samodzielnego programowania zaawansowanych gier i aplikacji.

Na wszystkich uczestników warsztatów czekają też dodatkowe BONUSY!

Więcej informacji znajdziecie na stronie http://swiftlab.pl/stacjonarne – pierwsze osoby mogą skorzystać z dodatkowej zniżki i zaoszczędzić 500 zł!

Do zobaczenia w Krakowie!

  • Dziękujemy za skomenentowanie, dozwolone znaczniki html to strong, code i href.