Blog Educativo.pl Menu

Link:

Swift 2 – szkolenie stacjonarne

w kategoriiWydarzenia przez Educativo
Skomentuj

Szkolenie stacjonarne - Wrocław

Kto ma ochotę spędzić czas we Wrocławiu? Na początku lipca zapraszamy Was na intensywne warsztaty, podczas których w lot nauczycie się programować aplikacje mobilne na iOS. 


Lokalizacja: Wrocław

Termin: 11-12 lipca 2016

Swift 2 to nowoczesny język programowania przygotowany przez Apple w celu tworzenia lekkich i prostych aplikacji mobilnych. Dzięki uproszczonej strukturze kodu jego nauka jest łatwa dla osób początkujących, a zastosowanie poszczególnych funkcji staje się intuicyjne.

trenerWe Wrocławiu będziecie mogli spotkać się z Błażejem Zyglarskim, który do tej pory opracował i poprowadził już dwa kursy on-line z Swift 2 – tworzenie aplikacji na iOS 9. Jeżeli macie do nich jakieś pytania lub któreś z zagadnień jest dalej dla Was niejasne, to jest to idealna okazja, aby porozmawiać z trenerem w cztery oczy.

Nie oglądałeś szkoleń on-line? Tym bardziej zapraszamy Cię na szkolenie stacjonarne! Mała grupa gwarantuje bezpośredni kontakt z trenerem, pod którego czujnym okiem szybko nabędziesz nowe umiejętności. Możemy Ci obiecać, że po szkoleniu będziesz przygotowany do samodzielnego programowania zaawansowanych gier i aplikacji.

Na wszystkich uczestników warsztatów czekają też BONUSY!

Więcej informacji znajdziecie na stronie http://swiftlab.pl/stacjonarne – pierwsze osoby mogą skorzystać z dodatkowej zniżki i zaoszczędzić ponad 500 zł!

Do zobaczenia we Wrocławiu!

  • Dziękujemy za skomenentowanie, dozwolone znaczniki html to strong, code i href.