Blog Educativo.pl Menu

Link:

Sierpień pod znakiem Windowsa

w kategoriiWindows Phone przez Educativo
Skomentuj

Pod koniec lipca do oferty szkoleń Educativo trafiły dwa poziomy kursu programowania dla Windows Phone. Żeby to uczcić postanowiliśmy cały sierpień świętować to wydarzenie. Pozytywnymi emocjami chcemy dzielić się z naszymi sympatykami i klientami, dlatego zaplanowaliśmy różne konkursy i rabaty.

Sierpień z Windows Phone sygnujemy tagiem #8zWindowsPhone, dzięki któremu zarówno na Twitterze, Facebooku, jak i Google+ każdy może łatwo śledzić rozwój akcji. Dla wszystkich przez cały miesiąc obniżyliśmy ceny obu kursów  o 30%, udostępniając kod rabatowy: SIERPIEN_30.

1 sierpnia rozdane zostały pierwsze nagrody w ramach konkursu zorganizowanego na naszym fanpage’u na Facebooku. Zadanie było proste: wystarczyło udostępnić dalej grafikę promocyjną „Sierpień z Windows Phone”. Pierwsze 10 osób otrzymało od nas wakacyjne kubki Educativo. Od 5 do 11 sierpnia trwał konkurs zorganizowany wspólnie przez Educativo i Mobilne-Okienka.pl, w którym nagrodą był kurs programowania dla Windows Phone. Szczęśliwy zwycięzca już zaczął naukę tworzenia aplikacji mobilnych.

To jednak nie koniec atrakcji, które dla Was przygotowaliśmy!

Obecnie trwa konkurs, w którym przekażemy aż dwie nagrody. Wystarczy odpowiedzieć poprawnie na 3 z 4 pytań na temat Windows Phone. Osoba, która pierwsza napisze do nas wiadomość na Facebooku z prawidłowymi odpowiedziami, wygrywa kurs programowania Windows Phone. Druga w kolejności osoba otrzyma rabat 50% na dowolny kurs programowania Educativo. Więcej szczegółów znajdziecie na naszym fanpage’u na Facebooku.

Powoli zbliżmy się też do bardzo znaczącego dnia w sierpniu w kontekście naszej akcji. Więcej informacji o tym jednak dopiero w następnym tygodniu!  Śledźcie uważnie nasze wpisy o akcji #8zWindowsPhone w swoim ulubionym serwisie społecznościowym, a żadne atrakcje Was nie ominą.

Zaprogramujcie się z Educativo na wakacje. 🙂

  • Dziękujemy za skomenentowanie, dozwolone znaczniki html to strong, code i href.