Blog Educativo.pl Menu

Link:

Programuj i zbieraj punkty z Nokią

w kategoriiWindows Phone przez Educativo
Skomentuj

dvlupWindows Phone umacnia swoją pozycję na rynku mobilnych systemów operacyjnych. Jedną z przeszkód dla szybszego wzrostu jest różnica pomiędzy liczbą aplikacji oferowanych w App Store i Google Play w porównaniu z ofertą WP Store. Sytuację tą zmienić ma specjalny program dla deweloperów przygotowany przez Nokię – DVLUP. 

DVLUP to program przygotowany specjalnie z myślą o deweloperach gier i aplikacji mobilnych na system Windows Phone zorganizowany przez Nokię. Fiński koncern jest niekwestionowanym liderem wśród sprzedawców urządzeń z OS od Microsoftu, dlatego szczególnie zależy mu na rozwoju tej platformy, na której oparł całą strategię rozwoju smartfonów i tabletów. Ostatnie wyniki sprzedaży urządzeń mobilnych na świecie są dla obu firm pozytywne. Windows Phone z każdym miesiącem umacnia się na trzeciej pozycji na rynku.

Program DVLUP dostępny jest już dla programistów z 20 państw – od września także dla Polaków. Pierwszym krokiem jest bezpłatna rejestracja na główniej stronie DVLUP. W ramach programu uczestnicy mogą liczyć na wsparcie specjalistów, którzy poprowadzą ich od pomysłu do jego pełnej realizacji.

Ostatnia akutalizacja poza nowym wyglądem wprowadziła także wiele nowe funkcje. Żeby programowanie stało się jeszcze ciekawsze i wciągające dodano element rywalizacji. Ukończenie określonych zadań, quizów i innych czynności umożliwia deweloperom zdobywanie punktów. Zebrane w ten sposób punkty mogą następnie wymieniać na nagrody takie jak smartfony Nokia, akcesoria, karty upominkowe lub zainstwestować je w kampanie marketingowe dla swoich aplikacji.

W Educativo też wspieramy deweloperów Windows Phone, dlatego do końca października udostępniony został kod upoważniający do 20% rabatu na oba kursy programowaniaWindowsPhone_20. Umożliwiamy naukę od podstaw, aby każdy mógł przystąpić do programu DVLUP. Natomiast kurs zaawansowany pozwala na doskonalenie umiejętności, co ułatwi wykonywanie trudniejszych zadań i zdobywanie większej liczyb punktów w programie deweloperskim.

Więcej o programie DVLUP znajdziecie tutaj:

  • Dziękujemy za skomenentowanie, dozwolone znaczniki html to strong, code i href.