Blog Educativo.pl Menu

Link:

Prezentujemy na Święta

w kategoriiPromocje przez Educativo
Skomentuj

miniW kolekcji kursów Educativo każdy znajdzie idealne prezenty dla znajomych i rodziny. W naszym prostym poradniku łatwo można sprawdzić, dla kogo który kurs będzie najlepiej pasował. Dodatkowo przygotowaliśmy specjalny prezent, aby zakupy stały się przejmnością!

Trudno wybrać odpowiedni prezent dla każdego, dlatego zdecydowaliśmy się trochę Wam w tym pomóc. Poniższe zestawienie ułatwi Wam znalezienie podarunku dopasowanego do typu osoby, którą chcecie obdarować:

  • Androiddla lubiących proste i znane rozwiązania – kurs podstawowy i zaawansowany pomogą rozwijać wiedzę o programowaniu, sprawiając, że bierny użytkownik stanie się aktywnym twórcą.
  • Windows Phonedla pragnących się wyróżnić – kurs podstawowy i zaawansowany pozwolą na współtworzenie środowiska mobilnego Microsoftu wprowadzając w nie własne gry i aplikacje.
  • iOSdla ceniących jakość i prestiż – kurs podstawowy ułatwi poznanie środowiska Xcode i zrozumienie działania mechanizmów i zasad tworzenia aplikacji mobilnych dla Apple.
  • Linuxdla zafascynowanych programami open source – kurs podstawowy ułatwi stawianie pierwszych kroków w obsłudze alternatywnych systemów operacyjnych.
  • Windows Server 2008dla poszukujących profesjonalnych rozwiązań – kurs administracji systemu umożliwi wprowadzenie zaawansowanych rozwiązań, wprowadzając firmę na wyższy poziom obsługi informatycznej.
  • Zarabianie na aplikacjachdla przedsiębiorczych – kurs nauczy ich technik i metod efektywnego zarabiania na własnych grach i aplikacjach mobilnych na platformach: Android, iOS i Windows Phone.

Dla Was też mamy prezent – całą kolekcję przeceniamy o 35% aż do 24 grudnia! Podczas realizacji płatności wystarczy wpisać kod: PREZENT_35

banner-drugi-swiateczny-fb-851x315px

Życzymy samych trafionych prezentów z Educativo.pl!

  • Dziękujemy za skomenentowanie, dozwolone znaczniki html to strong, code i href.