Blog Educativo.pl Menu

Link:

Poznaj pakiet Linux

w kategoriiLinux przez Educativo
Skomentuj

512px-Tux.svgDo katalogu Educativo dołączyło nowe szkolenie „Linux dla administratorów”. Tym samym w naszej ofercie są już trzy propozycje dla miłośników oprogramowania open source z rodziny Linux. Z tej też okazji przygotowaliśmy dla wszystkich 15% rabat, aby każdy mógł ukończyć kursy obsługi Linuxa w Educativo i zostać administratorem systemu.

cid_100cover-thumbLinux od podstaw – darmowe

Systemy typu open source w swojej idei zakładają darmowy dostęp dla każdego użytkownika i dlatego my też za darmo udstępniliśmy cztery pełne moduły kursu Linux. Z kursem demo krok po kroku zainstalujesz system Linux na swoim komputerze, a żeby móc skorzystać z kursu wystarczy tylko mieć konto w serwisie Educativo!

cid_89cover-thumb

Linux od podstaw

Razem z ekspertem, Tomaszem Boińskim nauczysz się instalować ulubione programy znane z Windows na systemie Linux, podłączysz niezbędne urządzenia (typu drukarka lub skaner), a także nauczysz konfiguracji środowiska systemowego do swoich potrzeb. Poznasz także przydatne skróty klawiszowe i nauczysz się edycji plików bezpośrednio w konsoli. Kurs trwa ponad 9 godzin i jest podzielony na 18 bloków tematycznych!

cid_104cover-thumbLinux dla administratorów

W drugiej części kursu przekonasz się, że administracja systemem nie musi być trudna! Dowiesz się wiele na temat zagrożeń dla bezpieczeństwa systemu i poznasz prawidłowe sposoby obrony. Nauczysz się profesjonalnego zarządzania kontami użytkowniów oraz postawisz swój własny serwer WWW. Będziesz też umieć wprowadzać automatyzację działań systemu i zapoznasz się z najważniejszymi skryptami. Kurs kontynuacyjny trwa ponad 13 godzin i podzielony został na 17 modułów.

Dzięki zrealizowaniu całego pakietu kursów Linux możesz zostać profesjonalnym administratorem systemu!

Dla wszystkich przygotowaliśmy kod rabatowy, gwarantujący 15% zniżki.

Kod rabatowy: NOWY_PINGWIN jest aktywny do 5 marca.

Kod rabatowy dotyczy obu kursów, które można zakupić oddzielne lub razem w zestawie pakietowym.

  • Dziękujemy za skomenentowanie, dozwolone znaczniki html to strong, code i href.