Blog Educativo.pl Menu

Link:

Poznaj język Swift 2

w kategoriiiOS przez Educativo
Skomentuj

okładka swift2 w2

Z dumą możemy stwierdzić, że jako pierwsi na polskim rynku przygotowaliśmy dla naszych kursantów szkolenie na temat programowania w języku Swift 2.0. Razem z nami poznaj nowe funkcje środowiska Xcode 7 i systemu iOS 9. 


Nowe funkcje języka Swift 2

Swift 2 wprowadza do języka wiele nowych rozwiązań, które umożliwiają programowanie jeszcze lepszych i szybszych aplikacji. Usprawniona została składania języka i wprowadzono nowy mechanizm obsługi błędów. Ważną zmianą jest rozszerzenie zastosowania języka, w którym aplikacje będą mogły być tworzone nie tylko na system iOS, ale także Mac OS i watchOS.

Od tego roku za rozwój Swifta odpowiadać będzie nie tylko Apple Inc., ale już niedługo także cała społeczność programistów. Do końca roku kompilator tworzenia języka zostanie udostępniony na licencji open source.

Bezpłatny Xcode dla każdego

Niewątpliwym ułatwieniem dla początkujących programistów będzie także możliwość bezpłatnego korzystania ze środowiska Xcode do celów prywatnych. Teraz opłatę za konto dewelopera wnosisz dopiero, gdy zechcesz opublikować swoją aplikację w App Store. Program możesz pobrać bezpośrednio ze strony developer.apple.com

 


Najbardziej praktyczny kurs na rynku

Z dumą prezentujemy kurs Swift 2.0 – tworzenie aplikacji na iOS 9.

Trenerem i autorem szkolenia jest Błażej Zyglarski, doświadczony programista iOS, pracownik Wydziału Matematyki i Informatyki na UMK oraz prezes firmy, zajmującej się tworzeniem mobilnego oprogramowania. Podczas ponad 12 godzin szkolenia stworzysz z nim aż 20 różnych aplikacji.

Na wielu praktycznych przykładach nauczysz się programować w języku Swift 2. W krótkim czasie rozwiniesz swoje umiejętności programistyczne, będziesz pracować z najnowszymi narzędziami dla deweloperów Apple, a Twoje aplikacje będą w pełni korzystać z możliwości jakie oferuje iOS 9.

Aby dowiedzieć się więcej i obejrzeć jedną darmową lekcję, przejdź na stronę kursu.

Tylko dla czytelników bloga mamy przygotowaną specjalną ofertę rabatową!

Z kodem: B20 kurs Swift 2.0 – tworzenie aplikacji na iOS 9 będzie dostępny 20% taniej! Rabat pozostanie aktywny do końca tygodnia.


Konkurs Educativo.pl i redakcji Mój Mac Magazyn

Wszystkich miłośników Apple zapraszamy do regularnej subskrypcji Mój Mac Magazyn. We wrześniowym numerze znajdziecie konkurs, w którym do wygrania jest kurs Swift 2.0 – tworzenie aplikacji na iOS 9.

Mój Mac Magazyn pobierzesz bezpłatnie tutaj.

  • Michał

    Bardzo pozytywne wrażenia po obejrzeniu kursu.

    • Educativo

      Super! Dziękujemy za opinię i cieszymy się, że kurs zrobił dobre wrażenie. 🙂

  • Dziękujemy za skomenentowanie, dozwolone znaczniki html to strong, code i href.