Blog Educativo.pl Menu

Link:

Pakiet Programista iOS

w kategoriiiOS przez Educativo
Skomentuj

keyboard-690066_1280

Jeżeli chcesz zacząć naukę programowania aplikacji na iPhone’y i iPady, a do tego cenisz wygodę i oszczędność, to sprawdź koniecznie pakiet Programista iOS. W zestawie otrzymujesz od razu 5 kursów on-line z 40% rabatem.


Poznasz języki Objective-C i Swift

W ramach pakietu znajdziesz kursy, które nauczą Cię programowania w dwóch językach – Objective-C oraz Swift. Wykorzystując w projektach możliwości obu języków, stworzysz programy lekkie i szybkie, chętnie pobierane przez użytkowników z App Store. Swift umożliwia zachowanie maksymalnie prostą strukturę kodu aplikacji, dzięki czemu jest łatwy w nauce. Polecany jest jako pierwszy język programowania dla początkujących programistów.

Pakiet zawiera kursy podstawowe i zaawansowane, dzięki czemu zarówno początkujący programiści, jak i osoby już posiadające wiedzę programistyczną, bez trudu będą mogły zrealizować całą ścieżkę szkoleń. Liczne przykłady i praca z „żywym kodem” sprawią, że dla każdego będzie to nauka wciągająca, a tworzone aplikacje źródłem rozrywki i inspiracją dla własnych projektów.

40 Programista IOS


Stworzysz 24 aplikacje na iOS

5 kursów to ponad 35 godzin szkoleniowego materiału wideo, przygotowanego przez 5 ekspertów z branży. Realizując całą ścieżkę przygotujesz aż 24 różne gry i aplikacje mobilne. Zaczniesz od prostego programu „Hello World”, aby skończyć na zaawansowanych projektach jak gra wzorowana na popularnym „Flappy Bird”. W ten sposób na praktycznych przykładach będziesz poznawał zastosowanie kolejnych frameworków i bibliotek.

Pakiet Programista iOS to nie tylko nauka tworzenia aplikacji, ale także zarabiania na nich. Do Twojej dyspozycji oddajemy także specjalistyczny kurs przygotowany przez znanego eksperta od spieniężania aplikacji, Piotra Stalewskiego. Podzieli się on z Tobą informacjami na temat sztuki marketingu i sposobami na zwiększanie grona odbiorców Twojego projektu.

swift2 p4


Wygoda nauka – oszczędne zakupy

Pakiet Programista iOS zawiera wszystkie kursy z kategorii programowania na system iOS dostępne na platformie educativo.pl. W ten sposób przy jednym zakupie otrzymujesz dostęp do wszystkich treści. W dowolnym tempie możesz realizować kolejne kursy, przeskakując do interesujących Cię treści w ramach danego zagadnienia. Wszystkie lekcje, prezentacje z teorią i fragmenty kodu przygotowane przez trenera możesz w każdej chwili pobrać na dysk komputera.

Kursy w ramach pakietu:

  • iOS od podstaw
  • iOS dla zaawansowanych
  • Podstawy języka Swift
  • Swift 2.0 – tworzenie aplikacji na iOS 9
  • Jak zarabiać na aplikacjach i grach mobilnych

Wybierając kursy zebrane w zestawie pakietowym masz możliwość skorzystania z aż 40% rabatu w stosunku do cen pojedynczych kursów.

Wybierz pakiet Programista iOS

  • Dziękujemy za skomenentowanie, dozwolone znaczniki html to strong, code i href.