Blog Educativo.pl Menu

Link:

Nagradzamy Fanów

w kategoriiPromocje przez Educativo
Skomentuj

BAN_3Cieszymy się, że społeczność skupiona wokół Educativo jest coraz większa. Śledzicie nasze wpisy tu na blogu, na Facebooku, Twitterze i Google+, a także subskrybujecie nasz kanał na YouTube. Dziękujemy, że jesteście z nami i chcemy Wam to teraz wynagrodzić. 

Jeżeli polubiliście nasz fanpage na Facebooku, czy może obserwujecie nas na Twitterze lub Google+, napiszcie do nas prywatną wiadomość! Chętnie poznamy Was i Wasze opinie, dlatego napiszcie nam, które kursy interesują Was najbardziej z naszej oferty, a których Waszym zdaniem jeszcze brakuje lub… po prostu się przywitajcie. 🙂

Na Wasze wiadomości czekamy na:

Każdego z Was nagrodzimy kodem fanowskim, z którym uzyskacie 10% rabatu na dowolny kurs z oferty. W ten sposób możecie zebrać aż 3 różne kody (z trzech różnych serwisów) i tym samym możecie trzy razy oszczędzać podczas zakupów.

Kody fanowskie są jednorazowe, a na ich realizację macie czas do końca listopada.

Dodatkowo! Jeżeli zbierzecie wszystkie 3 kody promocyjne, pochwalcie się nam przez formularz kontaktowy a otrzymacie bonusowy kod 40% zniżki na kurs Jak zarabiać na grach i aplikacjach mobilnych!

Dziękujemy Wam, że jesteście z nami!

  • Dziękujemy za skomenentowanie, dozwolone znaczniki html to strong, code i href.