Blog Educativo.pl Menu

Link:

Kursy Windows Server 30% taniej

w kategoriiWindows Server przez Educativo
Skomentuj

av bCzy wiesz, że dnia 14 lipca zakończy się wsparcie dla systemu Windows Server 2003? Zaplanuj wcześniej migrację danych na nową wersję Windows Server, aby uniknąć poważnych zagrożeń, utrudniających działalność Twojej firmy. Zostało już mniej niż 2 miesiące, aby się do tego przygotować.


Jeżeli w Twojej firmie dalej wykorzystywany jest Windows Server w wersji 2003, to po 14 lipca mogą zacząć pojawiać się poważne problemy. Brak wsparcia Microsoft oznacza, że nie będzie więcej aktualizacji zabezpieczeń, a to wystawia Twoje dane na atak hakerów i szkodliwego oprogramowania (maleware). Brak odpowiedniego wsparcia technicznego dla infrastruktury serwerowej utrudni Twojej firmie zdobycie wielu certyfikatów. Mogą także pojawić się problemy ze zgodnością systemu, jeżeli będziecie chcieli wprowadzić nowe usługi.

nowy WS mbaner


Kursy administracji Windows Server z 30% rabatem

Dlatego też nie zwlekaj dłużej i zacznij rozwijać umiejętności, które pozwolą Ci wykorzystywać w pełni możliwości nowych usług Windows Server. Już dziś zacznij naukę profesjonalnej administracji systemem Windows Server 2008 R2 lub Windows Server 2012 R2.

Zobacz wstęp do kursu Administracja Windows Server 2008 R2:

Zobacz wstęp do kursu Instalacja i konfiguracja Windows Server 2012 R2:

Oba szkolenia przygotował i poprowadził Grzegorz Łojek, certyfikowany trener Microsoft z wieloletnim doświadczeniem. Plan kursów dopasowany został do wymogów stawianych przed osobami, które chcą uzyskać tytuł Microsoft Certified Solutions Associate (MCSA).

Nawet jeżeli nie planujesz zdobycia MCSA, to masz pewność, że przekazana wiedza jest właściwie uporządkowana i przygotowana według najwyższych standardów. Po ukończeniu pełnego szkolenia będziesz miał umiejętności na poziomie certyfikowanego specjalisty.

Kursy są dostępne z 30% rabatem do 24 maja (niedziela) po wpisaniu kodu: ZMIANA

Wszyscy kursanci educativo.pl mogą bezpłatnie uzyskać certyfikat ukończenia szkolenia. Więcej na ten temat dowiesz się tutaj.


Chcesz wiedzieć więcej o administracji systemami Microsoft?

Wybierz pakiet Specjalista systemów Microsoft.

Pakiet Microsoft2Pakiet 5 kursów, poszerzających kwalifikacje zawodowe z zakresu administracji i zabezpieczania popularnych systemów Windows i Windows Server, które używane są obecnie w większości firm i instytucji publicznych.

Wybierając zestaw pakietowy oszczędzasz 40% kosztów w stosunku do ceny kursów kupowanych oddzielnie.

  • Dziękujemy za skomenentowanie, dozwolone znaczniki html to strong, code i href.