Blog Educativo.pl Menu

Link:

Konkurs Mikołajkowy

w kategoriiWydarzenia przez Educativo
Skomentuj

avekZ okazji Mikołajek przygotowaliśmy dla Was konkurs! Do wygrania dowolny kurs z platformy Educativo oraz wyróżnienia. Zadanie jest proste, należy odpowiedzieć na jedno krótkie pytanie. Czasu jest mało, bo konkurs trwa tylko dziś!

6 grudnia chcieliśmy uczcić w specjalny sposób, stąd propozycja jednodniowego konkursu z nagrodami. Zwycięzca będzie mógł wybrać dla siebie jeden, dowolny kurs z całej oferty Educativo. Jest to nagroda wyjątkowa, dlatego tylko jedna, tak jak tylko jedna może być najlepsza odpowiedź. Zamierzamy docenić też kreatywność pozostałych uczestników konkursu i dlatego planujemy też rozdać wyróżnienia.

konkurs_600

Wasze pomysły możecie zapisywać na Facebooku, wysyłać je nam tam w prywatnej wiadomości, Twittować (pamiętając o dodaniu @educativopl) lub wpisywać na Google+ (dopisując do odpowiedzi +Educativo.pl). Możecie też wreszcie zapisywać je tu na blogu w komentarzach. Wszystkie te miejsca sprawdzimy i wybierzemy laureatów.

Wyniki konkursu ogłosimy już jutro a najlepsze odpowiedzi opublikujemy tutaj w poniedziałek!

Już nie możemy się doczekać Waszych pomysłów! 🙂

* * *

W konkursie zwyciężyła odpowiedź Pana Grzegorza:

„To jasne, że dzięki wiedzy zdobytej z Educativo następne święta mogą być jeszcze piękniejsze, choinka większa, a Mikołaj bogatszy. Jush się nie mogę doczekać świąt <3 „

Jeszcze raz gratulujemy zwycięzcy i wszystkim wyróżnionym! 🙂

  • Dziękujemy za skomenentowanie, dozwolone znaczniki html to strong, code i href.