Blog Educativo.pl Menu

Link:

Konkurs AndroidNow i Educativo

w kategoriiAndroid, Wydarzenia przez Educativo
Skomentuj

av_konkursWraz z serwisem AndroidNow.pl przygotowaliśmy konkurs, w którym do wygrania jest dowolny kurs z katalogu Educativo, bony z 50% rabatem oraz gadżety. Nagrodzonych będzie łącznie aż 6 osób, ale nagroda główna jest tylko jedna! Konkurs jest kolejnym etapem świętowania 1 urodzin Educativo – zapraszamy do zabawy!

Drugi rok z rzędu  AndroidNow i Educativo organizują wspólnie konkurs dla swoich sympatyków. W tym roku formuła konkursu uległa drobnej zmianie. Poza zwycięzcą nagrody głównej, wylosowani zostaną także laureaci nagród dziennych – wyróżnimy więc aż 6 osób. Przygotowany konkurs jest nietypową okazją dla każdego do sprawdzenia swojej wiedzy ogólnej z zakresu systemu Android oraz kreatywności niezbędnej w pracy dewelopera aplikacji mobilnych.

konkurs---android-now4

W konkursie codziennie do wygrania będzie bon z 50% rabatem i zestaw gadżetów od serwisów Educativo i AndroidNow. Nagrody będą losowane spośród osób, które danego dnia odpowiedzą poprawnie na zadane pytanie. Odpowiedzi należy udzielać przez aplikację konkursową, która została zamieszczona poniżej.

Każdemu uczestnikowi konkursu za udzielanie prawidłowych odpowiedzi będą także przyznawane punkty, które na koniec zostaną zsumowane. Po ostatnim pytaniu spośród osób posiadających najwyższy wynik punktowy wylosowana zostanie nagroda główna, czyli dowolny kurs z katalogu Educativo.

Nowe pytania konkursowe będą pojawiać się codziennie (od dziś do soboty) zawsze o godz. 12:00. Aby wziąć udział w losowaniu nagród należy odpowiadać poprzez poniższą aplikację. Zwycięzcy nagród dziennych będą ogłaszani dnia następnego po publikacji nowego pytania. Zwycięzcę nagrody głównej ogłosimy w poniedziałek (14.07.) na łamach serwisu AndroidNow i na bloga Educativo.

Zapraszamy do zabawy!

a Rafflecopter giveaway

Regulamin konkursu dostępny jest na androidnow.pl/regulamin_lipiec_2014_1.pdf

Szukając odpowiedzi na pytania zapraszamy Was na forum.androidnow.pl

Zwycięzcy nagród dziennych:

08.07. – Mateusz Z.

09.07. – Marcin K.

10.07. – SweetKate

11.07. – Michał G.

12.07. – Luk

Zwyciężczynią nagrody głównej została Amanda K.

Gratulujemy!

W celu przekazania nagród z laureatami będziemy kontaktować się mailowo.

Wszystkim serdecznie dziękujemy za udział w konkursie!

  • Dziękujemy za skomenentowanie, dozwolone znaczniki html to strong, code i href.