Blog Educativo.pl Menu

Link:

iOS. Chcesz wiedzieć więcej?

w kategoriiiOS przez Educativo
Skomentuj

apple av blog09.09.2014 to ważny dzień dla Apple. Kolejny iPhone szybko stanie się najbardziej pożądanym smartfonem na rynku. Deweloperzy iOS zyskają nowe narzędzia, aby ich aplikacje zdobywały uznanie tysięcy użytkowników. W Educativo ułatwiamy dołączenie do grona cenionych specjalistów. 

 

W ofercie Educativo znajdują się aż dwa kursy, przygotowujące do profesjonalnego tworzenia gier i aplikacji mobilnych na najbardziej dochodową platformę mobilną.

Kurs iOS od podstaw to wprowadzenie do środowiska Xcode, a także nauka najważniejszych elementów języka Objective-C i informacje związane z tworzeniem prostych aplikacji mobilnych.

Zobacz całą lekcję na temat tworzenia pierwszej aplikacji.

Kurs iOS dla zaawansowanych to szkolenie, którego materiał oparto na tworzeniu trzech aplikacji o różnych zastosowaniach. W pierwszej kolejności tworzona jest aplikacja do zarządzania galerią wraz z możliwością nakładania filtrów na zdjęcia. Następnie programowana jest lista zakupów, którą można wykorzystać też jako listę zadań, a na koniec przedstawiono proces pisania gry w stylu retro.

Zobacz wstęp do szkolenia.

W szkoleniu zaawansowanym znajduje się także moduł, omawiający wszystkie zmiany związane z nowym wyglądem systemu.

Tylko dzisiaj kursy iOS dostepne są 50% taniej. Aby skorzystać z promocji, wystarczy, że podczas zamówienia wpiszesz kod: Apple_50

mailing-3

Przejdź do katalogu

  • Dziękujemy za skomenentowanie, dozwolone znaczniki html to strong, code i href.