Blog Educativo.pl Menu

Link:

Dzień Windowsa

w kategoriiWindows, Windows Server przez Educativo
Skomentuj

Dzień Windows newsletter (2)

Czy wiesz, co wydarzyło się 24 sierpnia 1995 roku? Dowiedz się, dlaczego ta data jest ważna dla użytkowników systemu Microsoft. Skorzystaj też ze specjalnego rabatu na kursy administrowania systemami oraz aktywuj kurs gratis. 


24 sierpnia 1995

To właśnie tego dnia 21 lat temu odbyła się premiera systemu Windows 95 – pierwszego systemu Microsoft z okienkowym interfejsem użytkownika. Do dziś korzystamy z wprowadzonych wtedy rozwiązań: przycisku START (skróconego obecnie do logo Windows), pasku zdań i ikony „Mój komputer” (zmienionej teraz na Ten Komputer).


Odbierz RABAT

rabat35dwOd początku istnienia Educativo.pl co roku obchodzimy Dzień Windowsa. Z kursów dostępnych na naszej platformie dowiesz się, jak w profesjonalny sposób administrować systemami Windows Server, zabezpieczać dane na komputerach z systemem Windows i programować aplikacje mobilne w języku C#.

Do piątku (26 lipca) masz czas aktywować kursy z zakresu administrowania systemami Microsoft 35% taniej! 

Jeżeli nie widzisz promocyjnych cen w katalogu, to wpisz kod: WINDOWS. Pamiętaj, że rabat nie dotyczy zestawów pakietowych.


Aktywuj GRATIS

csharpdwZa darmo możesz aktywować kurs Windows Phone od podstaw. W trakcie nauki krok po kroku wraz dwoma trenerami przygotujesz się do programowania aplikacji w języku C# na platformę mobilną Microsoft.

Aby aktywować kurs na swoim koncie w serwisie Educativo.pl, w dniach 24-26 sierpnia skorzystaj z otwartego dostępu i zacznij jedną dowolną lekcję kursu. W ten sposób szkolenie automatycznie zostanie aktywowane na kolejny rok.

  • Damian

    Windows 95 nie był pierwszym „okienkowym” Windowsem 😐

  • Dziękujemy za skomenentowanie, dozwolone znaczniki html to strong, code i href.