Blog Educativo.pl Menu

Link:

Dyżur eksperta ds. Android

w kategoriiWydarzenia przez Educativo
Skomentuj

and-200x200Zapraszamy na trzecie już spotkanie z ekspertem od systemu Android. Piotr Potulski kolejny raz na chacie Educativo postara się odpowiedzieć na Wasze pytania dotyczące programowania mobilnych gier i aplikacji. 

Dyżur z ekspertem ds. Android odbędzie się jutro (środa – 4 grudnia br.) o godz. 19:00 i tradycyjnie już będzie trwać dwie godziny na chacie Edcuatvo.pl.

Do dyżuru możecie dołączyć tutaj: http://educativo.pl/chat/dyzur-ds-android-1/

Po zalogowaniu się w serwisie Educativo możecie zadawać pytania ekspertowi. Przypominamy, że najpierw tworzycie temat rozmowy a dopiero w drugiej kolejności zapisujecie problem, który chcecie rozwiązać.

Pilnujcie, aby pytania były merytoryczne i jak najbardziej szczegółowo opisywały problem. System chatu umożliwia Wam dodawanie plików przy pytaniach np. zdjęcie kodu tworzonej aplikacji, dzięki czemu ekspert będzie mógł szybciej zdiagnozować problem i udzielić Wam odpowiedniej porady.

Główną zasadą chatu z ekspertem jest możliwość rozmowy tylko w ramach własnego tematu, co umożliwia indywidualne podejście do zgadnienia. Umożliwiamy też jednak podgląd pozostałych rozmów (zarówno bieżących jak i archiwalnych). Dzięki temu łatwiej Wam będzie znaleźć rozwiązanie na pytanie, jeżeli ktoś miał podobny problem.

Dyżur eksperta jutro o 19:00, ale już dziś możecie zapisywać pytania!

  • Dziękujemy za skomenentowanie, dozwolone znaczniki html to strong, code i href.