Blog Educativo.pl Menu

Link:

Druga część kursu Swift 2

w kategoriiiOS przez Educativo
Skomentuj

okładka swift2 cz2 w2

Zapraszamy na drugą część bestsellerowego kursu z zakresu tworzenia aplikacji mobilnych w języku Swift 2. Tym razem zaprogramujesz aplikacje dedykowane nie tylko na iPhone i iPad, ale także na Apple Watch! 


Nowe zagadnienia

Program kursu w całości został oparty o sugestie i uwagi zgłaszane przez Was w lutym na Facebooku. Dzisiaj z dumą oddajemy w Wasze ręce kurs dopasowany do Waszych wymagań i potrzeb.

apple-1039117_1920Wśród nowych zagadnień znajdziecie szerokie omówienie obsługi Core Data i zaawansowanego korzystania z rozwiązań chmurowych do tworzenia bazy danych. Pokazaliśmy jak korzystać z REST API i bibliotek zewnętrznych przy użyciu CocoaPods. Wskazaliśmy jak można zastosować technologie webowe do stworzenia aplikacji wieloplatformowych.

Dodatkowo, jako pierwsi w Polsce w kursie on-line, pokazujemy od podstaw, jak tworzyć aplikacje na watchOS.

Więcej szczegółów na temat programu szkolenia znajdziecie na stronie kursu.


Nowe aplikacje

trenerKurs przygotował i poprowadził (znany z pierwszej części kursu) Błażej Zyglarski, doświadczony programista iOS, który stworzył już kilkaset większych i mniejszych aplikacji mobilnych.

Wraz z nim w czasie nauki zbudujecie 7 różnych projektów (WebKitt App, Flying Dog, My Secret Diary, My Cloud Ads, Am I Online, My Weather), w tym jedną aplikację w pełni synchronizowaną z Apple Watch (Quote of the day).

Na praktycznych przykładach szybko nauczycie się korzystać z nowych rozwiązań.


PROMOCJA!

Z okazji premiery kursu do końca tygodnia (5 czerwca) obowiązuje 20% zniżka. Kliknij tutaj, aby aktywować promocję w katalogu lub wpisz kod: SWIFT20

Swift2 cz2 p2 graf

  • Dziękujemy za skomenentowanie, dozwolone znaczniki html to strong, code i href.