Blog Educativo.pl Menu

Link:

Android Studio – nowy kurs online

w kategoriiAndroid przez Educativo
Skomentuj

Z przyjemnością ogłaszamy, że w katalogu pojawiło się już nowe szkolenie z zakresu tworzenia aplikacji na system Android. Sprawdźcie, jakie zagadnienia tym razem dla Was przygotowaliśmy. 


Poznaj Android Studio 2.2

Środowisko programistyczne Android Studio to obecnie podstawowe narzędzie pracy profesjonalnych deweloperów przygotowujących programy na wszystkie platformy Google. Za jego pomocą w prosty sposób stworzysz natywne projekty na mobilny system Android, smartwatch’e z Android Wear oraz programy skierowane dla użytkowników Google Glass i Google Cardborad.

Realizując nowy kurs Android Studio – programowanie aplikacji w praktyce w krótkim czasie nauczysz się przygotowywać nowoczesne i zoptymalizowane aplikacje dostosowane do Android 7.0 Nougat. Dowiesz się jak projektować interfejs zgodnie z wytycznymi material design i zmieniać wygląd aplikacji w nowym edytorze bez konieczności pisania dodatkowych linii kodu.

W trakcie kolejnych lekcji poznasz sposoby implementowania zewnętrznych bibliotek i frameworków. Trener szeroko opowiada o zastosowaniu popularnych baz danych do zapisywania informacji lokalnie – Realm.io i w chmurze – Firebase.

Praktyczne umiejętności

W trakcie szkolenia stworzysz 8 różnych gier i aplikacji mobilnych. W ciągu kilku chwil napiszesz pierwszą apkę „Hello World”, która wprowadzi Cię do obsługi Android Studio.

Kolejne nowe zagadnienia będą od razu prezentowane na praktycznych przykładach. W ten sposób dowiesz się, jak tworzyć gry typu quiz, czy też bardziej zaawansowane aplikacje do pobierania danych w czasie rzeczywistym na podstawie lokalizacji użytkownika przy użyciu zewnętrznych API.

Stworzysz też nietypowy komunikator oraz osobisty notatnik, a na koniec nauczysz się przygotowywać aplikacje na platformę Android Wear.

Nowy trener

Kurs Android Studio – programowanie aplikacji w praktyce przygotował i poprowadził Michał Tajchert. Jest to doświadczony programista Android, który na swoim koncie ma już takie sukcesy w Google Play jak: Kanarek – jakość powietrza, 12Hours, Pola. Zabierz ją na zakupy.

Obejrzyj filmik, aby dowiedzieć się więcej o szkoleniu bezpośrednio od trenera.

Promocja!

Z okazji premiery nowy kurs możesz aktywować 20% taniej. Kliknij w link, aby odwiedzić stronę z rabatem.

  • Dziękujemy za skomenentowanie, dozwolone znaczniki html to strong, code i href.